Prodej po internetu: Originál zboží z čínské oblasti YiXing: misky a stolky pro bonsaje, čajové konvice, nářadí pro bonsajisty

Tradiční čínská keramika
AWIDA, import a prodej misek pro bonsai z Číny on - line obchůdek zbožím YiXing-synonymum pro tradiční čínskou keramiku
bonsajové misky a stolky, čajové konvice, nářadí pro bonsajisty
<<< odejít <<<
 Náš sortiment:
 Misky do 10 cm
 Misky 10-20 cm
 Misky 20-30 cm
 Misky 30-40 cm
 Misky nad 40 cm
 Čajové konvice
 Literatura

 obchodní podmínky
 návod

  návod na obsluhu obchůdkuceny uvedeny v Kč včetně DPH  

Návod na obsluhu obchůdku Awida:

Po kliknutí na některý z odkazů v levé části obrazovky se Vám rozbalí aktuální nabídka jednotlivých položek sortimentu vybrané kategorie. Kliknutím na jednotlivou položku zboží se Vám zobrazí detailní informace o položce s možností objednat její dodávku.

V případě, že objednáte alespoň jednu položku, objeví se v levé části obrazovky 2 nové odkazy: "vaše objednávka" umožňující kdykoliv zobrazit aktuální stav Vaší objednávky a provádět v ní případné opravy, a odkaz "odeslat", kterým vyvoláte kroky pro odeslání Vaší objednávky.

Před vlastním odesláním objednávky se Vás systém dotáže na Vaše základní identifikační údaje potřebné k uzavření obchodního vztahu. Vedle základních údajů vložíte přihlašovací jméno a heslo, které Vám slouží k přihlášení do našeho obchůdku při dalších nákupech bez nutnosti znovu vyplňovat Vaše identifikační údaje (kdykoliv je však můžete opravit).

Vaše objednávka je k nám odeslána e-mailem; vyplníte-li na Vaší identifikační kartě Vaši e-mailovou adresu, bude kopie objednávky automaticky odeslána rovněž na tuto adresu. Po obdržení Vaší objednávky se s Vámi co nejdříve spojíme, abychom dojednali podrobnosti dodávky.

Firma AWIDA garantuje svým zákazníkům, že veškeré osobní údaje vložené do databází našeho obchůdku budou sloužit pouze pro potřeby vypořádání obchodu mezi zákazníkem a firmou AWIDA a nebudou předány třetím osobám.

 design '03 STACH software